Na 15. državnom takmičenju iz informatike za srednje škole rezultate su postigli:

RangImeŠkolaČarobnjakMonitorRent-a-CarSajamUkupno
1Daniel FerizovićMSŠ Bosanski Petrovac100100100100400
2Damir FerizovićMSŠ Bosanski Petrovac10010080100380
3Asmir AvdičevićDruga gimnazija, Sarajevo10010030100330
4Hajrudin ĆoralićGimnazija Bihać01007590265
5Hadžem HadžićSarajevo College10010090200
6Armin AšimovićOŠ "Skender Kulenović", Sarajevo0100090190
7Amer ZavlanSarajevo College10100560175
8Andrej IvanišGimnazija Banja Luka6010000160
8Osman MehinagićPrva gimnazija u Zenici101001040160
10Aleksandar KelečevićGimnazija Banja Luka10100540155
11Slobodan ĐunićETŠ "Nikola Tesla"0100050150
11Zvjezdan SpasićTŠ Gradiška0100050150
13Aleksandar BirčakovićT.Š. "Mihajlo Pupin", Bijeljina0100040140
14Mirko VidakovićSŠC "Jovan C.", Modriča20100100130
15Rijad MuminovićDruga gimnazija, Sarajevo0105100115
16Dino MujkićGimnazija Rizah Odžečkić, Zavidovići010000100
16Marko GrumićETŠ "Nikola Tesla", Banja Luka010000100
18Radan AntićT.Š. "Mihajlo Pupin", Bijeljina0900090
18Vedad ŠošeTreća gimnazija, Sarajevo0900090
20Dragan VidakovićT.Š. "Mihajlo Pupin", Bijeljina3010101060
20Ishak NumanagićDruga gimnazija, Sarajevo10500060
20Muhamed ParićDruga gimnazija, Sarajevo02004060
23Nikola BlagojevićSŠC "Jovan C.", Modriča01054055
24Rastko SuknjajaGimnazija Banja Luka0005050
24Zaid ZerdoMSŠ "Hazim Šabanović", Visoko0005050
26Ammar TalićSarajevo College01001020
26Stefan SavićTŠ Gradiška01001020
27Nemanja VidovićTŠ Gradiška1000010

Ostali prijavljeni učesnici na takmičenju su:

Red. Br.Ime i prezimeŠkola
1Ceca KraišnikovićT.Š. "Mihajlo Pupin", Bijeljina
2Mehanović AdnanPrva gimnazija u Zenici
3Ammar HadžićGimnazija Velika Kladuša
4Milomir BabićETŠ Prijedor
5Hasan GrošićUnso-Sanski Koledž, Bihać

Zadaci koje su takmičari rješavali za vrijeme takmičenja:

carobnjak carobnjak.pdf carobnjak_testPrimjeri.zip carobnjak.cpp
monitor monitor.pdf monitor_testPrimjeri.zip monitor.cpp
rentacar rentacar.pdf rentacar_testPrimjeri.zip rentacar.cpp
sajam sajam.pdf sajam_testPrimjeri.zip sajam.cpp



Online takmičenja

Napredna kategorija:

UsernameBodovi
Amtrix1910
Apofis1700
rmumi620
mrcina620
Asmir123560
codeteam17480
Alex92440
Al3kSaNdaR390
sunshine370
Hadzem330

Pocetna kategorija:

UsernameBodovi
rmumi1260
NTManiac740
Horatio500
nikola95440
v0id400
rocklegend360
ganDra320
igor300
mandrlon260
TheHipnotisanoPile200