Na 6. državnom takmičenju iz informatike za osnovne škole rezultate su postigli:

RangImeŠkolafraktalisretnistringbrojevniUkupno
1Adnan BrdjaninO.Š. "Musa Ćazim Ćatić", Sarajevo14.31005070234.3
2Irfan SmajevicHilmi ef. Šarić, Hadžići14.31005050214.3
3Fatih ZukorlicOŠ "Hamdija Kreševljaković", Sarajevo0903090210
4Faruk AlibašićJU OŠ "Hasan Kaimija", Sarajevo0100080180
4Fahrudin HalilovićOŠ "OTOKA", OTOKA BOSANSKA0802080180
6Rijad AlilovićOŠ "Umihana Čuvidina", Sarajevo7.190200117.1
7Emir BešićOŠ "OTOKA", OTOKA BOSANSKA080030110
8Armin BilalPrva osnovna škola, Sarajevo04010050
9Boško BaškotOŠ "Sveti Sava", Novi Grad0020020
10Adnan AbdićJU OŠ "Todorovska Slapnica", Velika Kladuša0010010
10Ajla ŠljivoJU "Peta osnovna škola", Sarajevo0001010

Ostali prijavljeni učesnici na takmičenju su:

Red. Br.Ime i prezimeŠkola
1Minela ViteškićJU "Peta osnovna škola", Sarajevo
2Slaven PetkovićNikola Tesla, Prnjavor
3Đorđe RadujkovićOŠ "Branko Ćopić", Prnjavor
4Milica ŠkipinaOŠ "Veselin Masleša", Foča
5Danijel UmićevićOŠ"Sveti Sava", Novi Grad
6Srđan StančićOŠ "Sveti Sava", Doboj
7Kristijan StepanovOŠ "Petar Kočić", Prijedor
8Nedeljko TešanovićOŠ "Sveti Sava", Lopare
9Tamara ĆurićOŠ Kamenica, Bihać
10Adin PolićOŠ "Gostović", Zavidovići
11Armin TeskeredžićOŠ "Skender Kulenović", Sarajevo
12Nikola KesićOS "Ivo Andrić", Banja Luka


Zadaci koje su takmičari rješavali za vrijeme takmičenja:

fraktali fraktali.pdf fraktali_testPrimjeri.zip fraktali.cpp
sretni sretni.pdf sretni_testPrimjeri.zip sretni.cpp
string string.pdf string_testPrimjeri.zip string.cpp
brojevni brojevni.pdf brojevni_testPrimjeri.zip brojevni.cpp



Online takmičenja

Napredna kategorija:

UsernameBodovi
Amtrix1910
Apofis1700
rmumi620
mrcina620
Asmir123560
codeteam17480
Alex92440
Al3kSaNdaR390
sunshine370
Hadzem330

Pocetna kategorija:

UsernameBodovi
rmumi1260
NTManiac740
Horatio500
nikola95440
v0id400
rocklegend360
ganDra320
igor300
mandrlon260
TheHipnotisanoPile200