Na 17. Državnom takmičenju iz informatike za učenike srednjih škole ostvareni su sljedeći rezultati:

RangIme i prezimeŠkolarudnici pobunajajegradoviUkupno
1Rijad MuminovićDruga gimnazija, Sarajevo1004041100281
2Armin AsimovicMedjunarodna srednja skola, Sarajevo100100069269
3Amer ZavlanTursko-Bosanski Sarajevo College, Sarajevo100348513232
4Muhamed ParićDruga gimnazija Sarajevo1001024.639173.6
5Rastko SuknjajaGimnazija Banja Luka1004024.30164.3
6Hadžem HadžićTursko Bosanski Sarajevo Koledž, Sarajevo87401113151
7Elvir CrnčevićInternational School of Sarajevo10001139150
8Srđan BišanovićGimnazija "F. Višnjić" Bijeljina10034110145
9Vladan JovičićSŠC "Milorad Vlačić" Vlasenica100624.313143.3
10Slobodan ĐunićElektrotehnička škola "Nikola Tesla" Banja Luka100024.613137.6
11Ali HusićDruga gimnazija Sarajevo1001023.80133.8
12Ammar HadžićJU "Gimnazija" Velika Kladuša1001040114
13Ahmetspahić JanPrva gimnazija u Zenici100040104
14Aleksandar KelečevićGimnazija Banja Luka3810111372
15Armin ŠarakGimnazija "Visoko" Visoko12441057
16Stefan SavićTehnička škola Gradiška12404056
17Ismar TurnićGimnazija Bihać38411053
18Miloš RadićTehnička škola Mihajlo Pupin, Bijeljina3844046
19Adnan BrđaninDruga gimnazija Sarajevo3804042
19Edhem AvdagićGimnazija Bihać3804042
19Muamer PolicMeđunarodna Srednja Škola Sarajevo3804042
22Hadžić VedadGimnazija "Edhem Mulabdić" Maglaj01031.7041.7
23Himzo HasakGimnazija "Musa Ćazim Ćatić" Tešanj0032.6032.6
24Slaven BajićGimnazija Banja Luka2504029
25Ahmed SagdatiJUMS Elektrotehnička škola Tuzla0421.7025.7
26Enver BakijaUnsko-sanski koledž , Bihać0023.3023.3
27Nenad VujasinovićGimnazija Prnjavor1207.1019.1
28Hasan GrošićUSK Koledž1204016
28Nikola NinkovicTehnicka Skola Trebinje1204016
30Dejan AnđelićGimnazija i SSŠ Istočna Ilidža0410.5014.5
31Gavrilo ProdanovićGimnazija Prnjavor0104014
32Amar BurićGimnazija "Visoko" Visoko0011011
32Mirza HerdićSŠC "Jovan Cvijić" Modriča0011011
34Džanan GanićTursko-bosanski Sarajevo college, Sarajevo00707
34Faruk AlibašićMeđunarodna Srednja škola Sarajevo00707
36Emil ŠarićGimnazija Cazin042.706.7
37Ahmed MekanićMSŠ"Hazim Šabanović" Visoko00404
37Amir MujačićJU Gimnazija "Meša Selimović" Tuzla00404
37Drago StevanovićTehnička škola Mihajlo Pupin, Bijeljina00404
37Dragutin MarjanovićTehnička škola Mihajlo Pupin, Bijeljina00404
37Fahrudin HalilovićJU Mješovita elektrotehnička i drvoprerađivačka srednja škola Bihać00404
37Filip DujmušićMješovita srednja tehnička škola Travnik00404
37Mirza SakićJUMS Eelektrotehnička škola Tuzla00404
37Muharem SuljagićJUMS Eelektrotehnička škola Tuzla04004
45Haris BotićTursko-bosanski Sarajevo college, Sarajevo003.403.4
46Adnan BajićJU Gimnazija "Meša Selimović" Tuzla00000
46Anes HodžićGimnazija "Musa Ćazim Ćatić" Tešanj00000
46Armin SivićOpća Gimnazija Bosanska Krupa00000
46Branimir MaleševićETŠ ,,Nikola Tesla" Banja Luka00000
46Dženana PuščulGimnazija "Visoko" Visoko00000
46Eldin VražalićMSŠ 'Hazim Šabanović' Visoko00000
46Emin TuralićGimnazija "Musa Ćazim Ćatić" Tešanj00000
46Eniz MušeljićOpća gimnazija Bosanska Krupa00000
46Mirza TicaMješovita srednja tehnička škola Travnik00000



Online takmičenja

Napredna kategorija:

UsernameBodovi
Amtrix1910
Apofis1700
rmumi620
mrcina620
Asmir123560
codeteam17480
Alex92440
Al3kSaNdaR390
sunshine370
Hadzem330

Pocetna kategorija:

UsernameBodovi
rmumi1260
NTManiac740
Horatio500
nikola95440
v0id400
rocklegend360
ganDra320
igor300
mandrlon260
TheHipnotisanoPile200